fbpx
- Reklama -
Domů Aktuálně Poradenská společnost H&P QA se stala partnerem softwarové společnosti Axon Ivy. Díky...

Poradenská společnost H&P QA se stala partnerem softwarové společnosti Axon Ivy. Díky tomu nyní rozšiřuje své služby

Poradenská společnost H&P QA (dříve Hochman & Partners), která se specializuje na řízení kvality IT projektů, se stala zlatým partnerem švýcarské softwarové společnosti Axon Ivy. Prostřednictvím jejich softwarové platformy umožňuje firmám rychle zavádět optimalizované procesy do praxe.

Ze zkušenosti H&P QA  vyplývá, že ačkoliv firmy napříč obory stojí o digitalizaci procesů na frontendu i backendu a napříč jednotlivými odděleními, v praxi širší digitalizaci brání používání různých robustních podnikových platforem a systémů. V důsledku toho firmy nedokáží efektivně využívat data, protože ta se nachází izolovaně v různých systémech. Projekty, které zvyšují digitalizaci, firmy nedokážou rychle a efektivně realizovat.

H&P QA je česká konzultační společnost, která se specializuje na řízení IT projektů a jejich kvality. Zaměřuje se na krizové řízení, mediace vztahu mezi dodavatelem a odběratelem, procesní mapování, analýzy a Business Intelligence. Mezi její zákazníky patří zejména nadnárodní koncerny z oblasti pojišťovnictví, telekomunikací, energetiky a automobilového průmyslu.

“Naši klienti získávají možnost rychlého nasazení optimalizovaných procesů za použití různých IT platforem z jednoho místa (obrazovky) ve velmi krátkém čase. Studie tak již nemusí končit jen na papíře,” vysvětluje Jiří Hochman, výkonný ředitel H&P QA důvody, proč se firma stala zlatým partnerem pro region EMEA.

- Reklama -

Karanténní opatření související s šířením nemoci COVID-19 navíc ukázala, že vzájemná provázanost systémů je extrémně důležitá při přechodu na homeoffice. Díky platformě Axon Ivy mohou zaměstnanci využívat nástroje a data společnosti stejně, jako kdyby seděli v kanceláři. “Analýzu, vyhodnocení i návrh nových procesů jsme nyní schopni převést z papíru do praxe,” uvádí nejvýznamnější benefit partnerství Jiří Hochman.

SourceTZ H&P QA
Veronika Říčková
Devatenáct let zkušeností v médiích (jako novinářka i jako PR managerka)...

Nejnovější

Petr Povolný (Konica Minolta): přechod k paperless často pro firmy znamená bolestný proces sebepoznání

Paperless firmy zatím neexistují. I když ty menší zvládnou minimalizovat vznik papírových dokumentů a navenek komunikují digitálně, nejsou na světě samy.

Budoucnost kamenných prodejen: Jak dostat zákazníky zpátky do obchodů?

Se změnou nákupního chování zákazníků vlivem pandemie koronaviru a karanténních opatření s tím spojených si řada kamenných obchodů klade otázku, jak svým...

Datová analytika v praxi: Na VŠE začali exkluzivně vzdělávat profesní magistry

Vzdělání propojené se zkušenostmi z praxe. Přesně to chybí čerstvě vystudovaným datovým analytikům v Čechách. Změnit by to mohla nová expertní platforma...

Průzkum: České firmy zaspaly a dohánějí až 14letý dluh vůči digitalizaci

Pro firmy v Česku jsou nové IT technologie prioritou. I přesto jejich implementace postupuje velmi pomalu. Důkladnou prověrkou pro podnikové IT byla jarní...

Obchody v okolních státech hlídají dodržování nošení roušek daleko důsledněji, říká Ondřej Vaněk z Blindspotu

Chytrá platforma Macula umí rozpoznat, zda má člověk správně nasazenou roušku a zda dodržuje bezpečnostní odstup od ostatních. Česká firma Blindspot Solutions...